تاسیس برند فردریک کنستانت

فردریک کنستانت ( FREDERIQUE CONSTANT ) در سال 1988 تاسیس شد. آلیتا بکس (ALITA BAX ) و پیتر استس (PETER STAS) اولین کالکشن خود که دارای موتور سوئیسی و مونتاژساعت سازان ژنو بودرا در شش مدل راه اندازی و تولید کردند. فردریک کنستانت در تمامی مراحل تولید ساعت مچی از طراحی اولیه تا مونتاژ نهایی دخالت دارد

ساعت ها تحت نشان تجاری که توسط فردریک کنستانت طراحی شده بود تولید میشد یا توسط طراحان مستقل که برای سری به خصوصی از مدلها با انها قرار داد بسته شده بود طراحی میشد . تاکید به خصوصی روی طراحی ساعتها برای هماهنگ ماندن با سلیقه و ترجیحات مشتری ها وجود داشت .

تلاش برای لوکس تر شدن
ماموریت ما محدود کردن ساعتهای فردریک کنستانت ( Frederique Constant ) به یک حلقه ی به خصوص و محدود نیست بلکه ترجیح میدهیم به گسترده کردن انتخابها برای افراد قدر شناس و علاقه مند . که میخواهند از کیفیت بالای ساعتهای کلاسیک با قیمت های حساس لذت ببرند .

فردریک کنستانت از نرم افزار کامپیوتری برش لبه و اصولا نرم افزار طراحی کمکی برای کمک به طراحی و گسترش فرایند تولید استفاده میکند .

اصالت نام FREDERIQUE CONSTANT
مدیریت اخیر فردریک کنستانت ( Frederique Constant ) به دست , پیتر استس (Peter Stas) , چهارمین نسل اقای کنستانت استس که شرکت خود را در سال 1904 پایه گذازی کرد است . شرکت در ابتدا صفحه های چابی برای صنعت ساعت تولید میکرد

 

میراث فردریک کنستانت
از اوایل قرن 18 میلادی ژنو به عنوان مرکز ساخت وتولید ساعتهای خوب شناخته میشود . از ان زمان به بعد ساعت سازان ژنوی تا ارتفاعات بی نظیری از هنر horology ( فالشناسی ) رشد کردند . اولین کسانی که از این نوع ساعتها استفاده کردند ستاره شناسهایی بودند که مسئول مهمترین اختراعات (پاندول ساعت و ساعت تعادلی فنری ) بودند .

کارخانه جدید فردریک کنستانت
کارخانه جدید فردریک کنستانت ( Frederique Constant ) 3200 متر مربع است که به چهار قسمت تقسیم شده . که یک محیط کار جذاب را در بخش های تولید اجزای موتور , مونتاژ کالیبر , مونتاژ ساعت و کنترل کیفیت گسترده ارائه میدهد . آخرین نسل ماشینهای کنترل عددی در یک آتلیه بزرگ در زیرزمین واقع شده اند . جایی که تولید تمام اجزا متمرکز شده . کالیبره کردن , مونتاژ ساعت و کنترل کیفیت میزان هنر در درجه اول در طبقه اول ساختمان فردریک کنستانت سامان یافته بود این ساختمان همچنین مقر اصلی بین المللی این برند است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم